10829. 468. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Szimon Jenő (1902-1978): Vízparti táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Jobb felső sarkában sérült. Díszes, kissé sérült fakeretben, 37×50 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras