9 000 HUF
Töreky Ferenc (1922-2006): Hölgy fehér paripával. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Töreky Ferenc Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló ajánlási sorokkal és a művész bélyegzőjével, üvegezett fakeretben, 50×32 cm