90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Tóth Ernő (1949-): Hölgy és faun, 1985. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Tóth Ernő autográf feliratával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x70 cm