10933. 468. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Zsignár István (1930-2002): Borsodi táj, 1984. Akril, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett alumíniumkeretben. 19,5x33,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras