14196.
468. Closed Online auction
Photo
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
cca 1896 Abbázia a tenger felől (Abbazia v. Meer), keményhátú fotó, Stengel & Co, kiadása. Kissé kopott, karton szélén apró sérüléssel, 10,5x16,5 cm