11492. 468. Closed Online auction Art-ceramics
1 400 HUF
0 HUF
2 db iparművész falitál / tányér, mázas kerámia, az egyik jelzett, kis lepattanásokkal, kopásokkal, d: 20,5 cm és 17x13 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras