30 000 HUF
Antik japán padlóváza, faragott fa posztamensen. Japán, cca 20. század eleje, mázas és zománcfestett fajansz, kis sérüléssel, szájánál alsó peremen kis repedésvonallal. Jelzett, váza m: 79 cm, teljes m: 137 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!