48 000 HUF
124,35 EUR, 137,14 USD
cca 1860/80 Pirkenhammer Fischer & Mieg empír nagyváza. Nyolcoldalú, fém szerelékkel rászerelt talapzaton klasszikus vázatest, láncot imitáló fogó részekkel, kinyíló fodros szájperemmel. Világoskék fonton empír minták, kopott aranyozással. Jelzett: masszába nyomott F&M jelzés, kopott, szájpereménél két repedésvonal, m: 49,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!