Glass-objects

Number of items: 301

Murano anyagában színezett váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm
12414.

2 400 HUF
Királykék üvegváza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 24,5 cm
12415.

2 400 HUF
Italos üveg, pikkelyes mintát idéző felülettel, kopással, m: 23 cm
12416.

2 200 HUF
5,95
6,47
2 darab antik italos palack, egyik kristály, jelzés nélkül, kis kopással, m: 23-25 cm
12417.

1 400 HUF
Antik italos palack, pótolt dugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 20 cm
12418.

1 000 HUF
Uborkás üveg. 10L 48 cm HIbátlan
12419.

3 000 HUF
16
Nagy, lila hamutál. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan d: 16 cm
12420.

2 800 HUF
7,57
8,24
Leopárdpettyes arany váza. Anyagában színezett, egy erős karccal. 16 cm
12421.

3 000 HUF
Borostyán üveg váza. Anyagában színezett, sérült 15 cm
12422.

1 800 HUF
Lila hutaüveg váza. Anyagában színezett, hibátlan 22 cm
12423.

3 000 HUF
Lila hutaüveg váza. Anyagában színezett, hibátlan 16 cm
12424.

3 000 HUF
Kétágú üveg gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis kopással, 21x19 cm
12425.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events