40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Iparművészeti téglatest alakú stúdióváza. Mázas samottos kerámia, minimális kopással, jelzett, 23x23x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!