12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Retro német csorgó mázas padlóváza. Jelzett, kis kopással, m: 44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!