https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 259

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ikon - Gábriel arkangyal. cca 18. sz. vége - 19. sz. első fele, feltehetően szerb, tojástempera, fa, keretben. Töredék, restaurált, 46x23 cm
12409.

Ikon - Gábriel arkangyal. cca 18. sz. vége - 19. sz. első fele, feltehetően szerb, tojástempera, fa, keretben. Töredék, restaurált, 46x23 cm

 
Sold
Starting price:
100 000 HUF
263,16
EUR
,
285,71
USD
Number of bids:
1
Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm
12410.

Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
263,16
EUR
,
285,71
USD
Number of bids:
0
cca 1880, Orosz Birodalom, Vaszilij Stepanyovics Batasev, Tula, Antik bronz szamovár. Dátumozott pecsétekkel hitelesített bronz szamovár, Szép, gyűjtői állapotban. M: 47 cm. / cca 1880, Russian Empire,Vasili Stepanovich Batasev Tula, Antique bronze samovar. Authenticated with dated stamps, In good collector's condition. H: 47 cm.
12411.

cca 1880, Orosz Birodalom, Vaszilij Stepanyovics Batasev, Tula, Antik bronz szamovár. Dátumozott pecsétekkel hitelesített bronz szamovár, Szép, gyűjtői állapotban. M: 47 cm. / cca 1880, Russian Empire,Vasili Stepanovich Batasev Tula, Antique bronze samovar. Authenticated with dated stamps, In good collector's condition. H: 47 cm.

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
210,53
EUR
,
228,57
USD
Number of bids:
0
Ikon - Istenanya a gyermek Jézussal. cca 19. első fele-közepe, feltehetően szerb, tojástempera, fa, kopásokkal, 13,5x12,5 cm
12412.

Ikon - Istenanya a gyermek Jézussal. cca 19. első fele-közepe, feltehetően szerb, tojástempera, fa, kopásokkal, 13,5x12,5 cm

 
Sold
Starting price:
40 000 HUF
105,26
EUR
,
114,29
USD
Number of bids:
1
Kovács Géza: Magyar mustrák című, 1926-os vagy 1930-as kiadású könyvének 53 darab klf méretű nyomódúca, zömmel a könyvben is bemutatott magyar képzőművészeti díszítőmintákkal. Könyvtörténeti ritkaság!
12413.

Kovács Géza: Magyar mustrák című, 1926-os vagy 1930-as kiadású könyvének 53 darab klf méretű nyomódúca, zömmel a könyvben is bemutatott magyar képzőművészeti díszítőmintákkal. Könyvtörténeti ritkaság!

 
Sold
Starting price:
50 000 HUF
131,58
EUR
,
142,86
USD
Number of bids:
1
Mária a kisdeddel - Versailles stílusú tapestry / faliszőnyeg. Francia, cca 19. sz közepe - második fele, nyomott színezéssel, hátoldalon némi folttal, 120x78 cm
12414.

Mária a kisdeddel - Versailles stílusú tapestry / faliszőnyeg. Francia, cca 19. sz közepe - második fele, nyomott színezéssel, hátoldalon némi folttal, 120x78 cm

 
Sold
Starting price:
50 000 HUF
131,58
EUR
,
142,86
USD
Number of bids:
1
Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
12415.

Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
78,95
EUR
,
85,71
USD
Number of bids:
0
cca 1890 Antik osztrák házioltár. Fa, gipsz rátét, laparanyozás, üvegbúra, ébenfa talp. Felújított, szép állapotban, ritka! M: 51 cm
12416.

cca 1890 Antik osztrák házioltár. Fa, gipsz rátét, laparanyozás, üvegbúra, ébenfa talp. Felújított, szép állapotban, ritka! M: 51 cm

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
126,32
EUR
,
137,14
USD
Number of bids:
0
Budapesti Önkéntes Tűzoltó Egylet tűzoltósisak, 1886, korának megfelelő állapotban szegecshiánnyal, 29x26 cm
12417.

Budapesti Önkéntes Tűzoltó Egylet tűzoltósisak, 1886, korának megfelelő állapotban szegecshiánnyal, 29x26 cm

 
Sold
Starting price:
40 000 HUF
105,26
EUR
,
114,29
USD
Number of bids:
1
Kaukázusi Kuba-Kunakend gyapjú szőnyeg gördesz csomózás, kb 1910 kisebb hibákkal, jó állapotban 200x136 cm.
12419.

Kaukázusi Kuba-Kunakend gyapjú szőnyeg gördesz csomózás, kb 1910 kisebb hibákkal, jó állapotban 200x136 cm.

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
473,68
EUR
,
514,29
USD
Number of bids:
0
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm  ///  "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
12420.

Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."

 
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
789,47
EUR
,
857,14
USD
Number of bids:
0
Antik szentkép. Ikon. XIX. sz. Aranyozott keretben, üveg mögött, 19x21 cm
12421.

Antik szentkép. Ikon. XIX. sz. Aranyozott keretben, üveg mögött, 19x21 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,53
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
6

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment