Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 67

Összefoglaló szemlék a belorvostan köréből I-II. köt. Szerk.: Korányi Sándor, Róth Miklós. Bp., 1922., Mai Henrik és Fia. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal, a II. kötet részben felvágatlan lapokkal.  Dr. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.
20275.

2 000 HUF
5,26
5,71
20276.

3 000 HUF
7,89
8,57
Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem fül-orr-gégeklinika 1986-1995. Jubileumi kiadvány Dr. Czigner Jenő egyetemi tanár tanszékvezetői működésének 10 éves évfordulójára. Czigner Jenő által Heckenast Ottó orvosnak DEDIKÁLT példány. Szerk.: Iván László, Jóri József, Kiss József Géza, Paczona Róbert, Sávay László. Szeged, 1995, Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Fül-Orr-Gégészetiklinikának Oktatói Kara. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
20277.

2 000 HUF
5,26
5,71
20278.

1 600 HUF
4,21
4,57
3 db könyv - Cholnoky Jenő: Általános földrajz I-II. + Gaál István: A Föld története. Történelmi geológia. Pécs-Budapest, 1923, Danubia. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20279.

2 000 HUF
5,26
5,71
Phylaxia Szérumtermelő Rt. laboratóriumainak összegyűjtött közleményei. 1931-1932. Különlenyomatok gyűjteménye különböző szaklapokból, pl. Állatorvosi Lapok, Népegészségügy, stb. Egészvászon kötés, kijáró lapok, kopottas állapotban.
20280.

3 600 HUF
9,47
10,29
Phylaxia Szérumtermelő Rt. laboratóriumainak összegyűjtött közleményei. 1933-1934. Különlenyomatok gyűjteménye különböző szaklapokból, pl. Állatorvosi Lapok, Népegészségügy, stb. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20281.

3 600 HUF
9,47
10,29
Dr. Beke Manó: Számtan a népiskolák V. és VI. osztályának. Bp., é.n. (cca 1915), M. Kir. Tud.-Egyetemi Könyvnyomda, 127+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20282.

2 000 HUF
5,26
5,71
20283.

1 400 HUF
3,68
4,00
Jubileumi emlékkönyv a szervezett magyar mentés centenáriumán. Szerk.: Dr. Cselkó László. Bp., 1987, Országos Mentőszolgálat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1800 példányban.
20284.

1 400 HUF
3,68
4,00
20285.

1 400 HUF
3,68
4,00
20286.

1 600 HUF
4,21
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF