1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves írói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége, 64 p.+ 6 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.