Tétel

15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD

Description:

[Kotzbue, Moritz von (1789-1861)] Az orosz hadifogoly a frantziák között. Irta Kotzebue Móritz orosz császári hadnagy a' general stabnál és a' St. Wladimir rendje vitéze. Kiadta az attya Kozebue Augustus [August von Kotzebue]. Ford.: Czövek István. Pest, 1816, Trattner János Tamás, 195 p. Hozzákötve: [Czövek István (1777?-1828): A' gállyás-Rabszolga. vagy: Az én életemnek szomorú történetei. Mellyeket saját jobb kezemmel írtam meg. Magyarázta: - -, ... Pest, 1818, Pest Trattner János Tamás], 5-6+III-IV+13-14+11-12, 17-104 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső táblán törésnyommal, az első mű címlapján possessori bejegyzésekkel, az első műben aláhúzásokkal, bejelölésekkel, a második mű címlapja és további 3 lap (7/8., 9/10., 15/16.) hiányzik és az első 4 lap hibás sorrendben kötötték be, kissé foltos lapokkal.

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert