Foreign Coin sets

Number of items: 191

Ciprus 2001-2003. 1c-50c (6xklf) "Európa utolsó pénzei" vákuumcsomagolt forgalmi összeállítás T:,UNC,AU patina Cyprus 2001-2003. 1 Cent - 50 Cents (6xdiff) "Europe's last coins" coin set in vacuum packing C:UNC,AU patina
33230.

1 600 HUF
4,21
4,57
Ciprus 2004. 1c-50c (6xklf) forgalmi összeállítás + 2008. 1c-2E (8xklf) forgalmi összeállítás, közös német nyelvű karton díszlapon T:UNC,AU Cyprus 2004. 1 Cent - 50 Cents (6xdiff) coin set + 2008. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set on german language cardboard sheet C:UNC,AU
33231.

8 000 HUF
21,05
22,86
Dánia 2004. 25ö-20K (8xklf) forgalmi sor, benne 20K Cu-Al-Ni "Frederik koronaherceg és Miss Mary Donaldson esküvője" forgalmi emlékkiadással + Cu-Al-Zn emlékérem karton dísztokban T:UNC patina Denmark 2004. 25 Öre - 20 Kroner (8xdiff) coin set, within 20 Kroner "Marriage of Crownprince Frederik and Miss Mary Donaldson" + Cu-Al-Zn medallion in cardboard case C:UNC patina
33232.

5 000 HUF
13,16
14,29
Dél-Afrika 1967. 1c-1R (7xklf), közte 1R Ag "Dr. Verwoerd" forgalmi sor sérült fóliatokban T:UNC patina South Africa 1967. 1 Cent - 1 Rand (7xdiff), within 1 Rand Ag "Dr. Verwoerd" coin set in damaged foil pack C:UNC patina
33233.

4 000 HUF
10,53
11,43
Észtország 1992-2003. 10s-5K (5xklf, benne: 1994. 5K Cu-Al-Zn "75 éves az Észt Nemzeti Bank") "Európa utolsó pénzei" vákuumcsomagolt forgalmi összeállítás T:UNC,AU Estonia 1992-2003. 10 Senti - 5 Krooni (5xdiff, within 1994. 5 Krooni Cu-Al-Zn "75th Anniversary of Estonian National Bank) "Europe's last coins" coin set in vacuum packing C:UNC,AU
33234.

1 600 HUF
4,21
4,57
Észtország 2011. 1c-2E (8xklf) forgalmi szett + 2003. "Europe" kétoldalas aranyozott emlékérem műanyag tokban T:UNC,AU Estonia 2011. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set + 2003. "Europa" two-sided, gilt medallion in plastic case C:UNC,AU
33235.

4 000 HUF
10,53
11,43
Finnország 1974. 1p-5M (7xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC sérült tok Finland 1974. 1 Penni - 5 Markka (7xdiff) coin set in plastic case C:UNC damaged case
33236.

4 000 HUF
10,53
11,43
Finnország 1981. 5p-5M (6xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC  Finland 1981. 5 Pennia - 5 Markka (6xdiff) coin set in plastic case C:UNC
33237.

2 600 HUF
6,84
7,43
Finnország 1982. 5p-5M (6xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC a tok kissé sérült Finland 1982. 5 Pennia - 5 Markka (6xdiff) coin set in plastic case C:UNC slightly damaged case
33238.

2 600 HUF
6,84
7,43
Finnország 1983. 5p-5M (6xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC Finland 1983. 5 Pennia - 5 Markka (6xdiff) coin set in plastic case C:UNC
33239.

2 600 HUF
6,84
7,43
Finnország 1984. 5p-5M (6xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC Finland 1984. 5 Pennia - 5 Markka (6xdiff) coin set in plastic case C:UNC
33240.

2 600 HUF
6,84
7,43
Finnország 1985. 5p-5M (6xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC Finland 1985. 5 Pennia - 5 Markka (6xdiff) coin set in plastic case C:UNC
33241.

2 600 HUF
6,84
7,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF