Military

Number of items: 112

~1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz miniatűr gomblyukjelvénye, hátoldalon nehezen olvasható, hiányos, többször beütött(?) gyártói jel "[BO]CZÁN K" (17x11mm) T:XF  NMK 334.
33586.

14 000 HUF
36,84
40,00
33587.

260 000 HUF
684,21
742,86
1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF koronán patina, foltos mellszalag Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF patina on the crown, spotted ribbon NMK 415.
33588.

60 000 HUF
157,89
171,43
33590.

200 000 HUF
526,32
571,43
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF mellszalagon folt, enyhén kopott ezüstözés Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with original ribbon C:XF spot on the ribbon, lightly worn silvering NMK 418.
33591.

5 000 HUF
13,16
14,29
1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF kis ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated bronze decoration with original ribbon C:XF small edge error NMK 419.
33592.

15 000 HUF
39,47
42,86
Nyitray Dániel (1890-1971) 1930. "Istennel a hazáért és királyért / Vármegyei Levente verseny 1930" ezüstözött bronz emlékérem füllel (35mm) T:AU ph
33593.

5 000 HUF
13,16
14,29
1938. "Felvidéki Emlékérem" 2db bronz kitüntetés, az egyik nem saját mellszalagon T:XF patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" 2pcs bronze decoration, one of them on not own ribbon. Sign.: Berán C:XF patina NMK 427.
33594.

4 000 HUF
10,53
11,43
13
33595.

360 000 HUF
947,37
1 028,57
33596.

60 000 HUF
157,89
171,43
1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:VF ph. Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated bronze decoration on ribbon without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:VF edge error NMK 436.
33597.

4 000 HUF
10,53
11,43
11
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" 2db Zn emlékérem, az egyik eredeti mellszalagon. Szign.: Berán T:XF,VF ph. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" 2pcs Zn medal, one of them on original ribbon. Sign.: Berán C:XF,VF edge error NMK 428.
33598.

4 000 HUF
10,53
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF