20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Szerb Antal: Budapesti kalauz Marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Budapest 1935 Löbl Dávid és Fia 30 + [1]p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, gerincén aranyozott felirattal, papírborító nélkül.