1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
cca 1985 Halle - Budapest - Halle. Bericht einer Reise 11 p. + 12 t (fekete-fehér fotók). Német nyelvű utinapló, egy NDK-ból Magyarországra érkezÅ‘ nyomdász csoport benyomásai BudapestrÅ‘l és az országról: Látogatás a Szikra-nyomdában, az Esti HÃrlap nyomdájában, szentendrei és balatoni kirándulás stb. 12 fotóval az utazásról, több BudapestrÅ‘l, egy a Balatonról, néhány beazonosÃtandó helyszÃnrÅ‘l. Fotók méretei: 7x12 cm. FeltételezhetÅ‘en egy csak az utazás részvevÅ‘inek és talán a magyar házigazdáknak készÃtett összeállÃtás. Egészvászon kötés, borÃtón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.