Budapest 150

Number of items: 63

1980 Emléklap a Petőfi-híd és térsége építései munkái (1979-1980) résztvevője részére, nyomtatott aláírásokkal, kisebb saroktöréssel, 21,5x29 cm
18848.

1 600 HUF
4,15
4,57
Budapest Székesfőváros Történeti Múzeuma kiállításai, 3 db:  Buda, Óbuda, Pest 1800 előtt.;  Budapest multja az őskori telepektől a világvárosig.;   Fővárosunk 1800-1873 között. Buda, Óbuda, Pest alakulása az egyesítés előtt.;   Bp., 1946-1948, Budapest Székesfőváros Közművelődési Ügyosztálya, 14 p.; 15+1 p.; 50 p. Kiadói papírkötések.
18849.

2 800 HUF
7,25
8,00
1992 Budapest grafikai látképe, rajzolta: Magyar Béla, kiadó: Andrikó Katalin és Babó Klára, a nevezetességek jegyzékével, többnyelvű, 99x69,5 cm
18850.

1 400 HUF
3,63
4,00
1946 Budapest városfejlesztési programja - Területfelhasználási terv (1. sz. melléklet), 1 : 50.000, Bp., Polgármesteri III. (Városrendezési és magánépítési) ügyosztály, kisebb lapszéli szakadással, javított, 41x50 cm
18851.

2 800 HUF
7,25
8,00
cca 1935 Budapest-Ungarn, német nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált naptár. Bp., Székesfővárosi Házinyomda. Kissé viseltes, sérült állapotban, 25x18,5 cm
18852.

2 400 HUF
6,22
6,86
2 db budapesti múzeumi kiadvány, katalógus: Szilas Péter - Király Árpád: Szabadtéri közvilágítási kiállítás. A Magyar Elektrotechnikai Múzeum füzetei 3. Bp., 1993, Magyar Elektrotechnikai Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés. + Közlekedési Múzeum, Budapest. Szerk.: Kocziánné Dr. Szentpéteri Erzsébet. (Bp., 1990, MTI Nyomda). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18853.

1 600 HUF
4,15
4,57
1991-1992 A szentendrei ill. a békásmegyeri HÉV vonaláról készült 15 db fekete-fehér fotó, Karai Sándor pecséttel jelzett felvételei, 14x9 cm
18854.

3 600 HUF
9,33
10,29
18855.

1 000 HUF
2,59
2,86
18856.

2 400 HUF
6,22
6,86
1946 Budapest városfejlesztési programja - Vasút, gyorsvasút, kikötők, repülőterek (6. sz. melléklet), 1 : 50.000, Bp., Polgármesteri III. (Városrendezési és magánépítési) ügyosztály, 41x50 cm
18857.

3 000 HUF
7,77
8,57
18858.

1 600 HUF
4,15
4,57
18859.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF