Budapest 150

Number of items: 63

Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. Bp.,1906, Budapest-Zugliget Egyesület, (Athenaeum-ny.),70 térkép illusztrációval +10 p reklámok, menetrendek. Kiadói papírkötés, hátsó borító nélkül
18860.

4 000 HUF
10,36
11,43
1982 A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár hálózata és szolgáltatásai, tájékoztató és térkép, 47,5x59 cm
18861.

1 400 HUF
3,63
4,00
18862.

1 800 HUF
4,66
5,14
1957 Budapest képes térképkalauz, szerk.: Szöllősi Ernő, kiadja: Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal, papírkötés, jó állapotban, 64p + Buda a középkorban (1963) BTM füzet
18863.

1 400 HUF
3,63
4,00
Jenő Heltai, Dezső Kosztolányi, Frigyes Karinthy et alli: Les Cafés littéraires de Budapest. Anthologie de textes littéraires hongrois et photographies anciennes. Nantes, 1998, Éditions Le Passeur-Cecofop. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal.
18864.

1 000 HUF
2,59
2,86
Budapesti panoráma a Lánchíddal, 1880-90 körül. Fotó. Jelzés nélkül. Sérült. Paszpartuban. 20×24,5 cm.
18865.

6 000 HUF
15,54
17,14
18866.

2 600 HUF
6,74
7,43
Budavári emlékek és emlékezések. A Budai Várbarátok Köre 50 éves emlékkönyve. 1966-2016. Szerk.: Buzinkay Géza. Bp., 2016, Várbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés.
18867.

2 000 HUF
5,18
5,71
1885 Budapesti kiállítási emlék. Ő fensége Rudolf trónörökös védnöksége alatt álló országos kiállítás. Kiadja: Bettelheim Miksa Budapesten. 15 litho képet tartalmazó leporelló, a képeken az Operaház, Dohány utcai zsinagóga, Nyugati pályaudvar, Nemzeti Múzeum, Lánchíd, stb. Sérült kiadói papírborítóban, a borító két részre, a leporelló három részre vált.
18868.

5 000 HUF
12,95
14,29
cca 1938-1939 Budapesttel kapcsolatos utazási, idegenforgalmi tájékoztatók, prospektusok, össz. 5 db, változó állapotban
18869.

2 800 HUF
7,25
8,00
1937 Fürdőügyi szemle- Budapest Fürdőváros Egyesület hivatalos lapja. I. évf. 3. szám. 56p. szövegközti illusztrációkkal.
18870.

4 000 HUF
10,36
11,43
1896 Ganz gyár pavillon az Ezredéves kiállításon. Kabinetfotó 17x11 cm
18871.

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF