17997.
471. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói haránt-alakú illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.