Posters

Number of items: 122

18687.

44 000 HUF
116,71
125,71
Három csengő, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Tolnay Klári, Turay Ida és mások szereplésével. Rendezte: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Pázmány kőnyomda. MFI Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small tears on the edge, lithography on paper.
18688.

44 000 HUF
116,71
125,71
18689.

90 000 HUF
238,73
257,14
18692.

44 000 HUF
116,71
125,71
18695.

40 000 HUF
106,10
114,29
Szegő Gizi (1902-1985): Kati katonája, 1928. Filmplakát. Litográfia, papír, jelzett a plakáton. Kádár Film. Pöhm J Bp. 24x48 cm. Hajtásnyommal, egészen apró lapszéli szakadással. Rendkívül ritka!
18697.

24 000 HUF
63,66
68,57
18698.

18 000 HUF
47,75
51,43
cca 1930 Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen, art deco plakát, karton, kis sarktöréssel, szerepelt egy példány az art deco kiállításon,18x25 cm
18699.

5 000 HUF
13,26
14,29
Baleset ellen védekezz! Naponta 100 Baleset. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 63x47 cm
18700.

3 600 HUF
9,55
10,29
cca 1930 Cseh György Tánc Intézete Építő Palota Irányi utca 17 ... Madách-ny., jelzett a dúcon (Tóth), színes litografált art deco plakát, hajtott, szakadt, foltos, 46x30 cm.  Cseh György (1902-1965.) a kor elismert és keresett tánc- és illemtanára.
18701.

cca 1930 "Cseh György Tánc Intézete Építő Palota Irányi utca 17 ..." Madách-ny., jelzett a dúcon (Tóth), színes litografált art deco plakát, hajtott, szakadt, foltos, 46x30 cm. Cseh György (1902-1965.) a kor elismert és keresett tánc- és illemtanára.

7 000 HUF
18,57
20,00
9
cca 1930 Magyar játékszín nagy méretű plakát, rácsplakát grafikával 32x90 cm
18702.

10 000 HUF
26,53
28,57
cca 1930 Abony, Arany hattyú c. színházi előadás nagy méretű plakát 47x58 cm
18703.

5 000 HUF
13,26
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF