44 000 HUF
113,99 EUR, 125,71 USD
A csábító, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Gustav Fröhlich, Lida Baarova, Theodor Loos, Harald Paulsen és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kuti-Csertyánszky Litó. Ufa. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie Die Stunde der Versuchung, with minor damages, lithography on paper.