18348. 471. Closed Online auction Printed Materials
400 HUF
0 HUF
1929-30 Az Erő, Magyar Ifjúsági Lap, XIII. évf. 1.-9. száma (egybekötve). Papírkötésben, kissé sérült gerinccel az 1. sz. borítója a papírborítóra ragasztva, többi szám borítója bekötve.
Photo of the item taken by : karap_norbert