1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1937 Hevesmegyei Lapok 1937. május 16. és 30. XLVI. évf. 20. és 22. sz. Gyöngyös, Herzog Ernő Ármin,4 p.; 6 p. A május 30. szám sérült, szakadt.