1934 Ausztria, a turisták országa. Magyar nyelvű, gazdag képanyaggal illusztrált idegenforgalmi ismertető. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, sérült térképmelléklettel.
ca 1935 3 db Revíziós nyomtatvány. Szekszárdi zászlóavatás meghívó füzet, Fiatal magyarság - mindent vissza, Magyar külpolitika - harc a magyar igazságért.
cca 1935 Österreichische Casino A. G. Roulette-Spielnotizen / Osztrák kaszinó rulett-jegyzetlapja, színes illusztrációkkal és a szabályok leírásával, kitöltetlen, 2 sztl. lev.
1935 Függetlenség évkönyve 1935. Kiadja a Függetlenség politikai napilap. Bp., Stádium-ny., 264 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a címlapon kis sarokhiánnyal.
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehé...
1936 Családi kör havi folyóirat 6 db száma, II. évf. 1.-7. sz. (január-július), szerk.: Pettkó-Szandtner Aladár. Kiadói papírkötésben, néhány szám foltos borítókkal, néhány borítón és lapon ceruzás jelölésekkel, néhány kevés lap szélén szakadással, 7. sz. borítóján címkén a folyóirat pecsétjével.
1936-38 1933 Bp., Budapest Székesfőváros IV. kerületi Prohászka Ottokár utcai községi polgári leányiskola és a vele kapcsolatos háztartási továbbképző tanfolyam értesítője, újrakötött, 2 db értesítője: 1936-37 és 1937-38. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón kisebb szakadásokkal.