Printed Materials

Number of items: 458

1934 Ausztria, a turisták országa. Magyar nyelvű, gazdag képanyaggal illusztrált idegenforgalmi ismertető. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, sérült térképmelléklettel.
18402.

300 HUF
0,78
0,86
ca 1935 3 db Revíziós nyomtatvány. Szekszárdi zászlóavatás meghívó füzet, Fiatal magyarság - mindent vissza, Magyar külpolitika - harc a magyar igazságért.
18403.

4 000 HUF
10,36
11,43
1935 Habsburg Ottó trónörököst ábrázoló választási emléklap dr. Grieger Miklós royalista képviselő kiadásában 8x13 cm
18404.

3 000 HUF
7,77
8,57
1935 Meghívó a Hiénák Takarék-egylete és Jótékony-köre által tartott, kifizetéssel egybekötött társasvacsorára. Hajtásnyommal, 21x14 cm
18405.

2 000 HUF
5,18
5,71
cca 1935 Österreichische Casino A. G. Roulette-Spielnotizen / Osztrák kaszinó rulett-jegyzetlapja, színes illusztrációkkal és a szabályok leírásával, kitöltetlen, 2 sztl. lev.
18406.

1 400 HUF
3,63
4,00
1935 Függetlenség évkönyve 1935. Kiadja a Függetlenség politikai napilap. Bp., Stádium-ny., 264 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a címlapon kis sarokhiánnyal.
18407.

1 600 HUF
4,15
4,57
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítókon apró szakadásokkal,. Általában a papírborító hiányzik.
18408.

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehé...

32 000 HUF
82,90
91,43
1936 Családi kör havi folyóirat 6 db száma, II. évf. 1.-7. sz. (január-július), szerk.: Pettkó-Szandtner Aladár. Kiadói papírkötésben, néhány szám foltos borítókkal, néhány borítón és lapon ceruzás jelölésekkel, néhány kevés lap szélén szakadással, 7. sz. borítóján címkén a folyóirat pecsétjével.
18409.

600 HUF
1,55
1,71
18410.

6 000 HUF
15,54
17,14
18411.

8 000 HUF
20,73
22,86
1936-38 1933 Bp., Budapest Székesfőváros IV. kerületi Prohászka Ottokár utcai községi polgári leányiskola és a vele kapcsolatos háztartási továbbképző tanfolyam értesítője, újrakötött, 2 db értesítője: 1936-37 és 1937-38. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón kisebb szakadásokkal.
18412.

400 HUF
1,04
1,14
18413.

32 000 HUF
82,90
91,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF