https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 458

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1938 A Búvár c. tudományos folyóirat teljes évfolyama, IV. évf. 1-12. sz., 1938. január-december. Felelős szerk. és kiadó: Dr. Cavallier József. Bp., Franklin-Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
1
18426.

1938 A Búvár c. tudományos folyóirat teljes évfolyama, IV. évf. 1-12. sz., 1938. január-december. Felelős szerk. és kiadó: Dr. Cavallier József. Bp., Franklin-Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
1938 Riegler József Ede Papírneműgyár Rt. zsebnaptár, használatlan, foltos
1
18427.

1938 Riegler József Ede Papírneműgyár Rt. zsebnaptár, használatlan, foltos

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
cca 1938 Ezeréves nemzet. Hamvas József hazafias verse. Hajtásnyomokkal + hozzá Horthy Miklóst ábrázoló újságkivágások.
1
18428.

cca 1938 Ezeréves nemzet. Hamvas József hazafias verse. Hajtásnyomokkal + hozzá Horthy Miklóst ábrázoló újságkivágások.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
1938 Hivatalos Pest megyei levél irredenta szöveggel
1
18429.

1938 Hivatalos Pest megyei levél irredenta szöveggel

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
1938 Bologna + Ferrara, 2 db olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia nyelven. Az egyik címlapján román turisztikai vállalat (Romania, Societate Comerciala Oficiala de Turism) bélyegzőjével.
1
18430.

1938 Bologna + Ferrara, 2 db olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, francia nyelven. Az egyik címlapján román turisztikai vállalat (Romania, Societate Comerciala Oficiala de Turism) bélyegzőjével.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
1938 Légoltalmi Közlemények, a Légoltalmi Liga műszaki és Tudományos szemléje. Melléklet a Riadó! II. évf. 3. számához. szerk: Borsányi Julián Hmszt százados. 65-95p.
1
18431.

1938 Légoltalmi Közlemények, a Légoltalmi Liga műszaki és Tudományos szemléje. Melléklet a Riadó! II. évf. 3. számához. szerk: Borsányi Julián Hmszt százados. 65-95p.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,25
EUR
,
8,00
USD
Number of bids:
0
1938-1939 Vegyes újság tétel, db: benne 1 db Ünnep, a címlapon Horthy Miklóssal, Nemzeti Újság 4 száma, benne a felvidéki bevonulással, 5 db Képes Pesti Hírlap. Változó állapotban, közte sérültek is.
1
18432.

1938-1939 Vegyes újság tétel, db: benne 1 db Ünnep, a címlapon Horthy Miklóssal, Nemzeti Újság 4 száma, benne a felvidéki bevonulással, 5 db Képes Pesti Hírlap. Változó állapotban, közte sérültek is.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
8
1938 Liste de MM. les membres du Corps diplomatique. France. Minist?re des affaires étrang?res. Royaume D'Egypte. Le Caire, 1938 Boulac 14p.. kiadói papírborítóval
1
18433.

1938 Liste de MM. les membres du Corps diplomatique. France. Minist?re des affaires étrang?res. Royaume D'Egypte. Le Caire, 1938 Boulac 14p.. kiadói papírborítóval

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
1
1938 A Keszthelyi M. Kir. Gazdasági Akadémiai Athletikai Club Országos Gazdász Bajnoki versenyeinek programmja. 15p. Hajtásnyommal
1
18434.

1938 A Keszthelyi M. Kir. Gazdasági Akadémiai Athletikai Club Országos Gazdász Bajnoki versenyeinek programmja. 15p. Hajtásnyommal

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
1938 Őslevél. Dubovay Jenő családfája + levél neki
1
18435.

1938 Őslevél. Dubovay Jenő családfája + levél neki

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,44
EUR
,
13,71
USD
Number of bids:
0
1938 A Magyar Gyümölcs c. képes újság V. évf 11. szám, benne Horthy Miklós bevonulásával a Felvidékre
1
18436.

1938 A Magyar Gyümölcs c. képes újság V. évf 11. szám, benne Horthy Miklós bevonulásával a Felvidékre

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,29
EUR
,
9,14
USD
Number of bids:
1
1938 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról IV. füzet 38p. képekkel
1
18437.

1938 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról IV. füzet 38p. képekkel

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment