Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 1 kötet 1-2. füzet
Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).
[4] + 159 p. + [4] + 207 p.
Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben foltos lapokkal
Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 1 kötet 2. füzet + 2. kötet 1-2. füzet.
Leipzig, 1843-44 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).
[4] + 199 p., [4] +159 p; [4] + 207 p.
Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott vászon kötésben és kiadói papírborítóval. Egy kötet fűzése szétvált, foltos lapokkal
1844 Honderű. Szépirodalmi, művészeti és divatlap. II. évf.23. sz. Szerk. és kiadja: Petrichevich Horváth Lázár. Buda, Kir. Egyetem-ny.,(16) p. Mellékletek nélkül. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül.
1856-1861, 1879. A Vasárnapi Újság 5 db száma (1856 33. sz., 1856. aug. 17, 1861 VIII. évf. 5., 29.,33. sz., 1861. feb. 3., jul. 21., aug. 18., 1879 XXVI. évf. 5. sz., 1879. feb. 2.) Fametszetű illusztrációkkal, hírlapbélyegekkel, mindegyik szám hiányos, az 1879-es szám címlapja leszakadt.
1857 Magyar Sajtó politikai napilap III. évf. 271. sz., 1857. nov. 26., kiadó-tulajdonos: Heckenast Gusztáv. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 4 p. Benne: "Magyarországi ügyek. A pénzkrisis hordereje.", "Fővárosi és vidéki hirek.", "Az utasszállító gőzösök járása [...] a Dunán.", stb. Kis sérülésekkel, ázásnyomokkal.