Printed Materials

Number of items: 458

1940 Magyar-Jugoszláv Közgazdasági Közlöny február-márciusi szám. 42p.
18474.

2 000 HUF
5,18
5,71
1942-1944 Uj Magyar Museum, a Kazinczy Társaság tudományos, irodalmi és művészeti szemléje, 6 db füzet: I. köt. 1-2. füzet; II. köt. 1. füzet; III. köt. 1-2. füzet; IV. köt. 2. füzet. Szerk.: Dr. Sziklay László. Kassa, 1942-1944, Wiko-ny. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
18475.

6 000 HUF
15,54
17,14
1942 Magyar feltalálók történelmi naptára, Magyar Eszperantó Szövetség Feltaláló szakosztály, Bp., Szalay nyomda és könyvkiadó, hajtva, apró sérülésekkel, 53x45 cm
18476.

3 000 HUF
7,77
8,57
1942 Kalender der Haupt und Residenzstadt Budapest. Bp., (1941), Das Stätische Fremdenverkehrsamt. Csánky Dénes munkáinak színes reprodukcióival illusztrált, német nyelvű asztali naptár. Kissé kopott, foltos borítóval, 27,5x22 cm
18477.

3 200 HUF
8,29
9,14
1943 Budapest Tabáni Temetkezési Biztosító Egyesületének alapszabályai 16p .
18478.

1 800 HUF
4,66
5,14
1944 kb 60 db klf újság, II. világháború idejéből. Kiváló állapotú másolatok + 1 db bizalmas tiszti parancs másolat
18479.

3 600 HUF
9,33
10,29
Nemzeti Kalendárium 1944. Szerk.: Dr. Mindszenti Béla. Bp., (1944), Nemzeti Könyvtár, 7 sztl. lev.+ 296 p. A borító Légrády Sándor munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként sérült lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
18480.

1 800 HUF
4,66
5,14
cca 1944 II. világháborús kétoldalas röplap, amely a budapesti pályaudvarok és vasútvonalak közelében élőket elköltözésre szólítja fel, másik oldalán térképpel, sérült, 20x12,5 cm
18481.

8 000 HUF
20,73
22,86
1944 ,,Mottó: Inkább hős egy pillanatig, mint rabszolga egy életen át. Harc az utolsó csepp vérünkig!", II. világháborús nyilas röplap, kétoldalas, apró lapszéli szakadásokkal, 25,5x14 cm
18482.

5 000 HUF
12,95
14,29
1944 ,,Fegyverbe magyarok! A bolsevista hordák betörtek vérrel szentelt földünkre!", II. világháborús röplap, kétoldalas, 26x15 cm
18483.

3 000 HUF
7,77
8,57
1944 ,,Tudod mi vár rád, dolgozó munkás, ha a bolsikat várod, de nem vagy zsidó? [...] Akarod? kérdi: Szálasi Ferenc és a Hungarista Mozgalom", II. világháborús nyilas röplap, 17x12,5 cm
18484.

8 000 HUF
20,73
22,86
1944 ,,Magyarok! Akartok-e a nemzeti öngyilkosságot elkövetni?", II. világháborús nyilas röplap, 21,5x15 cm
18485.

10 000 HUF
25,91
28,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF