1942-1944 Uj Magyar Museum, a Kazinczy Társaság tudományos, irodalmi és művészeti szemléje, 6 db füzet: I. köt. 1-2. füzet; II. köt. 1. füzet; III. köt. 1-2. füzet; IV. köt. 2. füzet. Szerk.: Dr. Sziklay László. Kassa, 1942-1944, Wiko-ny. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
1942 Magyar feltalálók történelmi naptára, Magyar Eszperantó Szövetség Feltaláló szakosztály, Bp., Szalay nyomda és könyvkiadó, hajtva, apró sérülésekkel, 53x45 cm
1942 Kalender der Haupt und Residenzstadt Budapest. Bp., (1941), Das Stätische Fremdenverkehrsamt. Csánky Dénes munkáinak színes reprodukcióival illusztrált, német nyelvű asztali naptár. Kissé kopott, foltos borítóval, 27,5x22 cm
Nemzeti Kalendárium 1944. Szerk.: Dr. Mindszenti Béla. Bp., (1944), Nemzeti Könyvtár, 7 sztl. lev.+ 296 p. A borító Légrády Sándor munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként sérült lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
cca 1944 II. világháborús kétoldalas röplap, amely a budapesti pályaudvarok és vasútvonalak közelében élőket elköltözésre szólítja fel, másik oldalán térképpel, sérült, 20x12,5 cm
1944 ,,Mottó: Inkább hős egy pillanatig, mint rabszolga egy életen át. Harc az utolsó csepp vérünkig!", II. világháborús nyilas röplap, kétoldalas, apró lapszéli szakadásokkal, 25,5x14 cm
1944 ,,Tudod mi vár rád, dolgozó munkás, ha a bolsikat várod, de nem vagy zsidó? [...] Akarod? kérdi: Szálasi Ferenc és a Hungarista Mozgalom", II. világháborús nyilas röplap, 17x12,5 cm