Printed Materials

Number of items: 458

1953 Az Új Világ, a magyar-szovjet barátság lapja VI. évfolyam 48. száma, címlapon a Magyarország-Anglia 6:3-as meccsel
18511.

2 000 HUF
5,18
5,71
1954 Közlekedéstudományi Szemle IV. évf. 1-12. sz. (Teljes évfolyam egy kötetben). Bp., Közlekedési Kiadó. Félvászon-kötésben.
18512.

3 800 HUF
9,84
10,86
1955 Marosvásárhelyi Filmszínházak műsora, magyar és román nyelven, foltos hátsó borítóval, 16 p.
18513.

3 600 HUF
9,33
10,29
cca 1955 Dandin György, avagy a megcsúfolt férj c. magyar film (rendező: Várkonyi Zoltán) spanyol nyelvű, képes ismertető prospektusa, részben szétvált tűzéssel
18514.

1 200 HUF
3,11
3,43
18515.

4 000 HUF
10,36
11,43
18516.

100 HUF
0,26
0,29
1956-os forradalmi újsággyűjtemény, össz. 10 db: Magyar Honvéd, nov. 3., Népszava, nov. 1.; Népakarat, nov. 3., Magyar Világ, nov. 3., Igazság okt. 30. és nov. 3. stb., részben szakadásokkal
18517.

3 600 HUF
9,33
10,29
1956 A Színház és mozi c. lap 22 db száma egészvászon kötésben
18518.

4 000 HUF
10,36
11,43
18519.

3 800 HUF
9,84
10,86
18520.

6 500 HUF
16,84
18,57
1956 Felhívás a Műszaki Egyetem központi diákotthona felívása 20x30 cm Forradalmi plakát. Ritka!
18521.

8 000 HUF
20,73
22,86
18522.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF