1961 Le Courier c. francia nyelvű folyóirat decemberi száma, benne Rabindranath Tagore indiai költő-íróról szóló írásokkal + vele kapcsolatos fotók, össz. 10 db
1961-69 "Az első űrutas szovjet ember", Jurij Gagarin a Somogyi Néplap, 1961. ápr. 13. számában + 1969 Somogyi Néplap 6 további számának címlapjai a holdraszállással kapcsolatos cikkekkel (csak a címlapok!), részben sérült
1962 Historic Houses, Castles & Gardens in Great Britain and Ireland. Angol nyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált idegenforgalmi tájékoztató kiadvány. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, 76 p. + 1963 A British Council levele Boldizsár Iván (1912-1988) Kossuth- és József Attila-díjas író, újságíró, politikus részére
1963-2002 3 db amerikai magazin: Stanley Kramer Presents - It's a Mad, Mad, Mad World" + Vanity Fair 1987. októberi száma, a címlapon Robert De Niro + Music Connection Vol. XXVI, No. 10, benne Ray Charles interjú
1965-1966 Végvári Lajos művészettörténész előadásai, 12 db. Ut-, Vasuttervező Vállalat "Szőnyi István" Képzőművész Köre és a Hídépítő Vállalat "Réti István" Képzőművész Köre Képzőművészeti Szabad Akadémiája gépelt anyagai. Feliratozott papírmappában, változó állapotban.