300 HUF
0,78 EUR, 0,86 USD
cca 1927 Legjobb könyvek. A szépirodalom és tudományos irodalom köréből. 36. sz. könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., é.n.. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt és kissé foltos borítóval.