1866 Statuten des Centralvereines zur Erhaltung der Kriegerdenmale vom Jahre 1866 in Böhmen. (Háborús emlékművek megőrzésével foglalkozó egyesület alapszabályai.) Neustadt a. M., Th. Böhm-ny., (8) p. Fűzve, lapszéli foltokkal, sérülésekkel, az elülső borító hiányzik.
Magyar Sion. Egyháztörténelmi havi folyóirat. Szerkeszti és kiadja Knauz Nándor. Negyedik évfolyam. Esztergom, 1866. Horák Egyed. 480 p. Korabeli, aranyozott félvászon-kötésben, márványozott lapszéllel.
Magyar Sion. Egyháztörténelmi folyóirat.szórványszámok, harmadik évfolyam 2., 4., 5. Ötödik évfolyam: 1., 2., 4., 6-12.füzetek Esztergom, 1866-67 Horák Egyed. Kiadói papírborítóval vegyes állapotban
Bolond Miska. [Képes élclap.] Megjelenik minden vasárnap. Felelős szerkesztő Tóth Kálmán. Rajzolja Jankó [János]. VIII. évfolyam, 1-52. szám. (1867. január 6. - 1867. december 29.) [42 lapszám, egybekötve.] Pest, 1867. Emich Gusztáv ny. 28 + 61-68 + 75-208 (helyesen 209) + [1] p. Folio. A Bolond Miska képes élclap Tóth Kálmán (1831-1881) költő, drámaíró, szerkesztő humorisztikus hetilapja volt. ...
Magyar Sion. Egyháztörténelmi folyóirat. Hatodik évfolyam. szerkeszti és kiadja. Knauz Nándor. hiány: november, szeptember. április, máricusi füzetek Esztergom, 1868 Horák Egyed. Kiadói papírborítóval vegyes állapotban
Leninnel kapcsolatos nyomtatvány tétel: "Lenin centenárium 1870-1970" emléklap alkalmi bélyegzéssel; minikönyv (Lenin Magyarországról 1919-1969.); MSZMP Központi Bizottsága által kiállított oklevél; képeslapok; össz. 16 db
1872 Oedenburg (Sopron), J. Meyne: Preis-Verzeichniss der Sämmereien und Pflanzen aus de Samen-Handlung und Cultur von J. Meyne in Oedenburg, Ungarn. Wien, E. Jesper-ny., foltos, hajtott, bejelölésekkel, 2 sztl. lev. Német nyelvű vetőmag árjegyzék.
ca 1874-1910 A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek sorozat kb 20 kötete, sérült, hiányos darabok, érdekes emberekről
Uj Magyar Sion. Egyházirodalmi folyóirat. Hatodik évi folyam. január- októberi füzetek (10db). Esztergom, 1875. Horák Egyed. Kiadói papíborítóval, mind jó állapot, kivéve júniusi füzet címlapja hiányzik