13254.
471. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
2 000 HUF
Garajszki József (1934-): Feltámadás. Bőrplasztika, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Fakeretben. 50x37 cm