13270.
471. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
KÃna, 20. sz., Ónix oroszlán, fa talapzaton. Lábnyomban jelzéssel, kis kopással, 33x9x19 cm