Gádor '66. Gádor István Kossuth díjas érdemes művész gyűjteményes kiállítása, Ernst Múzeum, 1966. A művész elmúlt években készült alkotásainak fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Papírkötés.
Chochol Károly (szerk.): 1956-2006. 56 kép. Chochol Károly kiállítása az utolsó fél évszázad képes históriájából. (Kiállítási katalógus). H.n., 2006, k.n. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Renate Dolz: Antiquitaten Porzellan. München, 1971, Wilhelm, gyűrött papírkötés, német nyelven. Szakmai kiadvány a porcelánok megjelenéséről és jelzéseikről.
Poussintől Davidig: Francia mesterrajzok a Louvre gyűjteményéből. / From Poussin to David: French Master Drawings from the Louvre. Kiállítási katalógus. A magyar kiadás szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2008, Szépművészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
Fritz Schmalenbach: Oskar Kokoschka. Die Blauen Bücher. Königstein im Taunus, 1967, Karl Robert Langewiesche. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a sarkain enyhén kopott papír védőborítóval.
Dr. Koós Judith: Hamza D. Ákos (1903-1993) képzőművészeti életműve. Jászberény, 1996, Hamza Múzeum Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Gerszi Teréz (szerk.): A századforduló világa 1800. / The Turn of the Century 1800. Kiállítási katalógus. A katalógus szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
Gonda Zsuzsa: Útirajzok. Osztrák művészek Magyarország tájain 1820-1880. / Travel Impressions. Austrian Artists Working in Hungary 1820-1880. Kiállítási katalógus. Bp., 2001, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
Czére Andrea: Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai. / Czére, Andrea: The Heritage of the Esterházy. 17th century Italian drawings in the Museum of Fine Arts. Bp., 2004., Szépművészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Rábai Ridovics Ferenc. Kiállítási katalógus. Bp., 1994, magánkiadás. Hozzá Ridovics Péter által DEDIKÁLT lap. Magyar és angol nyelven. Kiadói kopottas papírkötésben.