Books: Architecture, Art Number of items: 590
3127000
20171
471
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Erdész Barna (szerk.), Petőcz György: Vajda Julia - Kollázsok, montázsok. Szentendre, 2017, Erdész. 43 p. Vajda Julia munkáinak reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
3159639
20172
471
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. A Janus Pannonius Múzeum Kiadványai 61. sz. Pécs, 1988, Janus Pannonius Múzeum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
1 800 HUF
3018892
20173
471
3800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Oblatt György: A jövő városa. Bp., [1943], Hungária, 180 p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé foltos.
3 800 HUF
3171341
20174
471
4200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Burzynski, Tadeusz - Osinski, Zbigniew: Das Theater Laboratorium Grotowskis. Warszawa, Verlag Interpress. Kiadói műbőr kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
4 200 HUF
3159256
20175
471
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hermann Zoltán kiállítási katalógus. Sorszámozott 357/400. Aláírt példány. Kiadói papírkötésben 16t.
2 800 HUF
3171370
20176
471
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Nesti, Riccardo: The Cities of Art Florence. History Art Folklore. Florence, Becocci Publisher. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 400 HUF
3177208
20177
471
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Martyn Ferenc (1899-1986) festőművész a 30-as években, Franciaországban készült műveiből. Bp., 2007, Körmendi Galéria, 15 p. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
3191039
20178
471
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pán Márta. / Marta Pan. (Kiállítási katalógus). Bp., 2009, Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3185181
20179
471
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955). Bp., 1998, Magángyűjtők Galériája. Színes képekkel, Perlrott Csaba Vilmos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító felső sarkában törésnyommal, a kiállításhoz tartozó meghívóval!
2 400 HUF
3189429
20180
471
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lengyel Györgyi: Kalocsa. Pingálás. Bp., 1990, Artemis. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3169145
20181
471
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lee Allane: Chinese rugs (Kínai szőnyegek). London, 1993, Thames and Hudson, papírkötés, angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal illusztrált szakmai kiadvány a kínai szőnyegekről.
8 000 HUF
3157082
20182
471
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ian Bennett: Oriental Carpets and Rugs. London, 1985, Hamlyn, kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal illusztrált kiadvány a keleti szőnyegekről.
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035