Books: Architecture, Art

Number of items: 590

Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. I-V. kötet. Bp., 1984-1987, Helikon. Reprint kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Az I. kötetben kísérőfüzettel. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papírtokokban, egy tokon szakadással, de egyébként jó állapotban.
20183.

20 000 HUF
53,05
57,14
20184.

20 000 HUF
53,05
57,14
LArt a LExposition de Universelle de 1900. Comte, Jule. szerk. Paris, 1900. Libraire Ancienne et moderne. 514p. Számos egészoldals és szövegközti metszett illusztrációval Kiadói bordázott félbőr kötésben, kis kopással Könyv az 1900-as párizsi világkiállításról. / With numerous full-page and intertextual engraved illustrations Publishers ribbed half-leather binding, with minor wear Book about the 1900 World Exhibition in Paris.
20185.

L'Art a L'Exposition de Universelle de 1900. Comte, Jule. szerk. Paris, 1900. Libraire Ancienne et moderne. 514p. Számos egészoldals és szövegközti metszett illusztrációval Kiadói bordázott félbőr kötésben, kis kopással Könyv az 1900-as párizsi világkiállításról. / With numerous full-page and intertextual engraved illustrations Publisher's ribbed half-leather binding, with minor wear Book about the 1900 World Exhibition in Paris.

15 000 HUF
39,79
42,86
20186.

2 400 HUF
6,37
6,86
Jonathan Bourne: Lacquer - An International History and Collectors Guide. London (Hong Kong), 1984, Crowood, egészvászon kötés, kissé fakult papír védőborítóval, 256 p, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely átfogó képet ad az antik lakktárgyak felismeréséről és gyűjtéséről.
20187.

Jonathan Bourne: Lacquer - An International History and Collector's Guide. London (Hong Kong), 1984, Crowood, egészvászon kötés, kissé fakult papír védőborítóval, 256 p, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely átfogó képet ad az antik lakktárgyak felismeréséről és gyűjtéséről.

12 000 HUF
31,83
34,29
20188.

12 000 HUF
31,83
34,29
Szántó Piroska (1913-1998): autográf dedikációja és macskát ábrázoló rajza ofszetnyomatokat tartalmazó mappája borítóján + 11 db ofszetnyomat + kísérőfüzet
20189.

10 000 HUF
26,53
28,57
Gönczi Ferenc: Göcsej s kapcsolatosan Hetés vidékének és népének összevontabb ismertetése - reprint. 689p. Kiadói vászonkötésben
20190.

10 000 HUF
26,53
28,57
Kabdebo Gyula: Az építészet története I-III. köt. I. köt.: Ó-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára VII-VIII.; II. köt.: Közép-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára IX-X.; III. Új-kor. Építő Munkavezetők Könyvtára XI-XII. Bp., 1907, Ifj. Nagel Ottó, 136 p.; 162 p.; 161+1 p. Gazdag szövegközi képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, a gerinceken kis hiányokkal, de alapvetően jó állapotban.
20191.

4 800 HUF
12,73
13,71
4 db Czóbel Béla (1883-1976) könyv kiállítási prospektussal. Kiadói papírkötés.
20192.

3 000 HUF
7,96
8,57
[Antoine] Bachelin-Deflorenne: Catalogue de livres rares parmi lesquels on remarque la Bible Mazarine premier livre imprimé par Gutenberg et de manuscrits du IXe au XVIIIe siécle rédigé par M. - -. Paris, 1878, Librairie Bachelin-Deflorenne, 26+2 p.+6 t. Francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
20193.

20 000 HUF
53,05
57,14
Jeannine Fiedler: Laszlo Moholy-Nagy 55. London, 2001, Phaidon, kiadói papírkötés, angol nyelven. Moholy-Nagy László alkotásaival gazdagon illusztrált kiadvány.
20194.

12 000 HUF
31,83
34,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF