Books: Architecture, Art

Number of items: 590

Bauer, Wolfgang: Bel etage. 18. Herbstsalon 2017. Art deco, Art Noveau. Wien. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20207.

3 000 HUF
7,77
8,57
Péter Kovács. (Kiállítási katalógus). Stuttgart, 1995, AL Galerie Gerlinde Walz. Kovács Péter műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20208.

2 400 HUF
6,22
6,86
Vészjelek, Lipcsey György (1955-), 30p., Szerk.: Pogány Gábor, NAP Kiadó. DEDIKÁLT PÉLDÁNY.
20209.

2 400 HUF
6,22
6,86
1983 Mácsai István válogatott képei. Kiállítás a Vigadó Galériában. Bp., 1992, Vigadó Galéria. 16 sztl oldal. Mácsai István festményeinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
20210.

2 000 HUF
5,18
5,71
Gábor Eszter 2 db építészeti, helytörténeti témájú különlenyomata: Az epreskerti művésztelep 1990. 22-70p.;Az ezredéves emlék (Schikedanz Albert Milleniumi emlékmű koncepciójának kialakulása. Bp., 1983 202-218 p.
20211.

3 000 HUF
7,77
8,57
E. Csorba Csilla: Székely Aladár a művészi fényképész. 1870-1940. 2003, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20212.

2 400 HUF
6,22
6,86
A Műveltség Könyvtára: A Művészet Könyve. II. rész,, A Zene fejlődéstörténete Írta: Lyka Károly-Kacsóh Pongrác. Bp., 1909, Athenaeum. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben.
20213.

2 000 HUF
5,18
5,71
20214.

2 400 HUF
6,22
6,86
20215.

2 000 HUF
5,18
5,71
3 db színháztörténeti könyv: Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. + Csathó Kálmán: Ilyeneknek láttam őket. Régi Nemzeti Színházi arcképalbum. Bp., 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, sérült kiadói papír védőborítóban. + Gróf Széchenyi István: Magyar játékszinrül. Bp., 1984, ÁKV. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20216.

3 db színháztörténeti könyv: Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. + Csathó Kálmán: Ilyeneknek láttam őket. Régi Nemzeti Színházi arcképalbum. Bp., 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, sérült kiadói papír védőborítóban. + Gróf Széchenyi István...

2 000 HUF
5,18
5,71
London Katalin: Árnyaltan / Nuances. London Katalin kiállítás. Exhibition by Katalin London. Szerk.: Szarka Klára. Ford.: Szlukovényi Katalin. A művész, London Katalin (1959-) fotográfus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2012, Magyar Újságírók Országos Szövetsége. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20217.

2 800 HUF
7,25
8,00
5 db vegyes kiállítási prospektus, közte Fabók Gyula, Diósy Antal, Czimra Gyula, Váli Dezső, Fekete Nagy Béla festőművészek. DEDIKÁLT PÉLDÁNY.
20218.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF