https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 590

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Teréz Gerszi: 17th-century Italian drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2004, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 348 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
20269.

Teréz Gerszi: 17th-century Italian drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2004, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 348 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Teréz Gerszi: 17th-century Dutch and Flemish drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2005, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 393 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
20270.

Teréz Gerszi: 17th-century Dutch and Flemish drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2005, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 393 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Szemadám. Szemadám György kiállítási katalógus. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Budapest Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20271.

Szemadám. Szemadám György kiállítási katalógus. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Budapest Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Szilágyi János György: Etruszko-Korinthosi vázafestészet - Apollo Könyvtár 6. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés.
1
20272.

Szilágyi János György: Etruszko-Korinthosi vázafestészet - Apollo Könyvtár 6. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Dankó Imre: A gyulai fazekasság. Gyula, 1963, Gyulai Erkel Ferenc Múzeum. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.
1
20273.

Dankó Imre: A gyulai fazekasság. Gyula, 1963, Gyulai Erkel Ferenc Múzeum. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
cca 1970-1980 10 db vegyes órakatalógus, képes árjegyzék
1
20274.

cca 1970-1980 10 db vegyes órakatalógus, képes árjegyzék

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
1
Miklós Szentpály-Juhász: Saint Stephen's Hall. An encounter with history. Bp., 2023, Hauszmann Foundation. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20275.

Miklós Szentpály-Juhász: Saint Stephen's Hall. An encounter with history. Bp., 2023, Hauszmann Foundation. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Jaques, Renate: Deutsche Textilkunst. In Ihrer Entwicklung bis zur Gegenwart     Berlin, 1942 Rembrandt, . Kiadói egészvászon-kötés,
1
20276.

Jaques, Renate: Deutsche Textilkunst. In Ihrer Entwicklung bis zur Gegenwart Berlin, 1942 Rembrandt, . Kiadói egészvászon-kötés,

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Bakó Zsuzsanna - Sz. Kürti Katalin - Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, [2004], TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
20277.

Bakó Zsuzsanna - Sz. Kürti Katalin - Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, [2004], TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Lengyel János 1904-1978. A bevezető tanulmányt írta, az oevre-katalógust összeáll. és a könyvet szerk. Vadas József. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. A magyar fotográfia történetéből. 49. Kecskemét, 2010., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.   Lengyel Lajos (1904-1978) Kossuth és Gutenberg-díjas grafikus, tipográfus, könyvművész és fotóművész, a Kossuth Nyomda igazgatója, a Nyomdaipari Egyesület elnökének oevre-katalógusa.
1
20278.

Lengyel János 1904-1978. A bevezető tanulmányt írta, az oevre-katalógust összeáll. és a könyvet szerk. Vadas József. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. A magyar fotográfia történetéből. 49. Kecskemét, 2010., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. Lengyel Lajos (1904-1978) Kossuth és Gutenberg-díjas g...

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,26
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Kühn, Fritz: Eisen und Stahl.(képes könyv a német vasművességről) Leipzig, 1957 E. A. Seemann Verlag Kiadói egészvászon kötésben
1
20279.

Kühn, Fritz: Eisen und Stahl.(képes könyv a német vasművességről) Leipzig, 1957 E. A. Seemann Verlag Kiadói egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,55
EUR
,
1,71
USD
Number of bids:
0
Sarre, Friedrich: Die Kunst des alten Persien. Die Kunst des Ostens Band V. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
1
20280.

Sarre, Friedrich: Die Kunst des alten Persien. Die Kunst des Ostens Band V. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment