Books: Architecture, Art

Number of items: 590

20281.

1 800 HUF
4,77
5,14
20282.

1 800 HUF
4,77
5,14
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. 2000. Anno. Gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírköté
20283.

800 HUF
2,12
2,29
20284.

1 600 HUF
4,24
4,57
Das dicke Zillebuch. Berlin, 1971, Eulenspiegel Verlag. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20285.

2 400 HUF
6,37
6,86
Zille, Heinrich: Berlin aus meiner Bildermappe. Leipzig, 1979. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20286.

2 400 HUF
6,37
6,86
Kárpáti Zoltán: A harangöntő. The Bell Founder. Der Glockengießer. Egy harang születése. Birth of a Bell. Geburt einer Glocke. hn., 2010, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20287.

1 400 HUF
3,71
4,00
20288.

1 400 HUF
3,71
4,00
Serena Sutcliffe: Grosse Champagner. Hallwag, 1989. 224p.  . Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
20289.

1 600 HUF
4,24
4,57
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911], Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p. + 128 t. + 12 (színes műmellékletek) t. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, kopott borítóval, magánkönyvtári címkével.
20290.

2 000 HUF
5,31
5,71
20291.

1 200 HUF
3,18
3,43
9 db vegyes művészeti katalógus
20292.

900 HUF
2,39
2,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF