Books: Architecture, Art

Number of items: 590

Deim Pál festőművész kiállítása. Szentendre, 1969, Ferenczy Múzeum, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
20341.

100 HUF
0,26
0,29
Zoltai Bea. A művész által DEDIKÁLT kiállítási katalógus. Bp., én., Szerzői,(Pauker-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20342.

2 800 HUF
7,25
8,00
Hoffmann Edith (szerk.): Német rajzok 1400-1650. Grafikai Osztály LXII. kiállítása. Bp., 1931, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval.
20343.

300 HUF
0,78
0,86
-  Csányi Károly: A középkori építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XXVII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1910, ifj. Nagel Ottó, 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
20344.

700 HUF
1,81
2,00
20345.

Porträts von Dichtern, Schriftstellern und Gelehrten aller Länder in Schabkunst, Radierung, Kupferstich, Stahlstich, Lithographie, etc.. Buch- und Kunstantiquariat Gilhofer & Ranschburg, Wien. Katalog Nr. 182. Bécs, é.n. (1920-30 k.), Gilhofer & Ranschburg. 88 p. + VIII t. (reprodukciók). Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval és táblákkal. Többek közt ...

600 HUF
1,55
1,71
20346.

Deutsche Handzeichnungen der Romantikerzeit, dabei ein Teil des Nachlasses von Ph. O. Runge aus dem Besitz der Familie. Deutsche Graphik des frühen XIX. Jahrhunderts. Deutsche Zeichnungen der zweiten Hälfte des XVI. Jahrhunderts aus der Sammlung Ehlers-Göttingen. Auktionskatalog 199 der Fa. C. G. Boerner für die Auktion am 25. Mai 1938. Lipcse, 1938, k.n.. 56 p. + XXXVIII t. (fénynyomatú reprodukc...

600 HUF
1,55
1,71
20347.

500 HUF
1,30
1,43
1947 Szabadság kiállítás 1848-49-1918-19, 1944-45.Címlapon Derkovits Gyula metszetével. 15p.
20348.

500 HUF
1,30
1,43
Murphy, Bernadette: Van Gogh's Ear. The True Story. 2017, Vintage. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20349.

1 400 HUF
3,63
4,00
20350.

300 HUF
0,78
0,86
Kratochwill Mimi (Szerk.): Szalay Ferenc festőművész kiállítása. Budapest, Műcsarnok, 1989. július 26- augusztus 27., Mosonmagyaróvár, Városi Művelődési Központ, 1989. szeptember 8-24., Hódmezővásárhely, Tornyai János Múzeum, 1989. dec. 3- 1990. jan. 14. H.n.., 1989, k.n.. Fekete-fehér képekkel, Szalay Ferenc műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
20351.

100 HUF
0,26
0,29
Pálffy Katalin: Ki szoborkönyv. Bp., 2000, Csepel Galéria. Kiadói papírkötés
20353.

100 HUF
0,26
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF