Books: Architecture, Art

Number of items: 590

Forrest, Tim: Antik porcelán és ezüst. Kor- és stílustörténeti képes útmutató. 1998, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20366.

2 800 HUF
7,43
8,00
4 db művészeti könyv - Donatello, Murillo, Raffaello, Giotto. Kiadói kartonált kötésben, főként jó állapotban, kisebb hibákkal.
20367.

2 000 HUF
5,31
5,71
20368.

2 000 HUF
5,31
5,71
Monika Tworuschka - Udo Tworuschka: A vallások világa. Történetük. Tanaik. Jelenük. [Bp.], 2007, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20369.

2 600 HUF
6,90
7,43
Barcsay, Jenő: Anatomija za Umetnike. Novi Sad/Újvidék, 1989, Forum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20370.

2 000 HUF
5,31
5,71
Maurizio Calvesi (szerk.): Utazás az olasz művészetben 1950-1980. Száz mű a Farnesina kortárs olasz művészeti gyűjtemény anyagából. Kritikai tanulmányok: Maurizio Calvesi, Marisa Vescovo, Lorenzo Canova. Budapest, é.n., Ministero degli Affari Esteri. Színes, illusztrált kiadói papírkötésben.
20371.

2 000 HUF
5,31
5,71
Fotóművészeti katalógusok, össz. 10 db: Magyar Fotográfia 89, Szélpál Árpád kiállítása 1985, Maksz Alpert fotóművész kiállítása, Baricz Katalin 1990, Francia fotóművészeti kiállítás 1963 stb.. Kiadói papírkötés.
20372.

Fotóművészeti katalógusok, össz. 10 db: Magyar Fotográfia '89, Szélpál Árpád kiállítása 1985, Maksz Alpert fotóművész kiállítása, Baricz Katalin 1990, Francia fotóművészeti kiállítás 1963 stb.. Kiadói papírkötés.

1 800 HUF
4,77
5,14
20373.

1 800 HUF
4,77
5,14
20374.

1 800 HUF
4,77
5,14
9
Nagy képzőművészeti katalógus és meghívó tétel, össz. kb. 22 db: Mengyán András, Műcsarnok, 1985; Makrisz Zizi (2 db); Misch Ádám, Csepel Galéria, 1989 (meghívó); Vajda Lajos Stúdió, Műcsarnok, 2002 (meghívó); Péterfy Gizella (6 db); Első Magyar Látványtár (5 db) stb. Kiadói papírkötés, többségében jó állapotban.
20375.

2 000 HUF
5,31
5,71
Sárádi Kálmán: Művészi kovácsolás. Bp., 1970, Műszaki, egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.
20376.

600 HUF
1,59
1,71
20377.

1 600 HUF
4,24
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF