Books: Architecture, Art

Number of items: 590

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. h.n., 2000, Anno. Gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
20416.

1 600 HUF
4,15
4,57
Archivum Regni - Regnum Archivi. A Magyar Országos Levéltár palotája. Szerk.: Érszegi Géza. Szelényi Károly fotóival. Bp., 2005., Levéltárak Országos Központja. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20417.

1 600 HUF
4,15
4,57
20418.

1 600 HUF
4,15
4,57
Lajos Ferenc Képírásos üzenetek a mélytudatból Bp., 1992. 32 T Készült 50 példányban. Aláírt mappában 20x30 cm
20419.

1 000 HUF
2,59
2,86
Rajzok.gondolatok Lajos Ferenc 25 rajza. Bp., 1992. Készült 50 példányban. Aláírt mappában 20x30 cm
20420.

1 000 HUF
2,59
2,86
Népünk szeretete. Népművészeink ajándékai Rákosi Mátyás 60 éves születésnapjára. Szerk.: Bokor Miklós. (Bp., 1952), Képzőművészeti Alap. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként sérült, kissé foltos lapokkal, egy kijáró lappal, intézményi bélyegzőkkel.
20421.

1 600 HUF
4,15
4,57
Világkép. Fotó Világkiállítás. / The World in Photos. Internatonal Photo Expo. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1989, Officina Nova - IPV. Gazdag fekete-fehér és színes fotóanyaggal. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20422.

1 400 HUF
3,63
4,00
Ian Mudie: Australian Landscapes in Colour. Adelaide, 1975, Rigby. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20423.

1 200 HUF
3,11
3,43
3 évtized - 30 grafika. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 4 sztl. lev. + 26 t. (7., 11., 21., 27. táblák hiányoznak). Kiadói papírmappában, a mappa kissé sérült. Solymár István (1924-1977) művészettörténész autográf dedikációjával.
20424.

1 200 HUF
3,11
3,43
Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977, Gondolat. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20425.

1 000 HUF
2,59
2,86
Daniel Blum: A Pictorial Treasury of Opera in America. New York, 1954, Greenberg Publisher. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20426.

3 000 HUF
7,77
8,57
20427.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF