https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 590

Auction is over! Item soon called at the auction hall
B. Szűcs Irén, Turok Margit (szerk.): Mítosz és valóság az Árpádházi királyok tevékenységében. Békési téka 13. Békés, 1996, Jantyik Mátyás Múzeum. 44 p. Megjelent 250 példányban. Kiadói papírkötés.
20428.

B. Szűcs Irén, Turok Margit (szerk.): Mítosz és valóság az Árpádházi királyok tevékenységében. Békési téka 13. Békés, 1996, Jantyik Mátyás Múzeum. 44 p. Megjelent 250 példányban. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Lossonczy Tamás 2 db kiállítási katalógusa az 1970-es évekből: Kratochwill Mimi (szerk.): Lossonczy Tamás. Bp., 1978, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. + Lossonczy Tamás festményei kamarakiállításának ismertető füzete. Bp., 1970, Fényes Adolf Terem. Bp.,. 1970, Lossonczy Tamás. Hajtásnyommal.
20429.

Lossonczy Tamás 2 db kiállítási katalógusa az 1970-es évekből: Kratochwill Mimi (szerk.): Lossonczy Tamás. Bp., 1978, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. + Lossonczy Tamás festményei kamarakiállításának ismertető füzete. Bp., 1970, Fényes Adolf Terem. Bp.,. 1970, Lossonczy Tamás. Hajtásnyommal.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,12
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
1
Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kassák Lajos, Moholy-Nagy László, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
20430.

Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kassák Lajos, Moholy-Nagy László, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,77
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Lugossy Mária 2 db kiállítási katalógusa: Lugossy Mária, Dorottya Galéria. Bp., 2000, k.n.. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. + Nagy T. Katalin (szerk.): Mária Lugossy. Liberation. Exhibition of the sculptor Mária Lugossy 2005 Cork Vision Cantre, Cork Ireland. H.n., é.n., k.n. (Mester Nyomda). Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20431.

Lugossy Mária 2 db kiállítási katalógusa: Lugossy Mária, Dorottya Galéria. Bp., 2000, k.n.. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. + Nagy T. Katalin (szerk.): Mária Lugossy. Liberation. Exhibition of the sculptor Mária Lugossy 2005 Cork Vision Cantre, Cork Ireland. H.n., é.n., k.n. (Mester Nyomda). Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,12
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20432.

Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,65
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Seurat. Chefs- doeuvre de lart. H.n., 1968, Hachette. Francia nyelven. 8 sztl oldal + XVI színes ofszet reprodukció. Kiadói papírkötésben.
20433.

Seurat. Chefs- d'oeuvre de l'art. H.n., 1968, Hachette. Francia nyelven. 8 sztl oldal + XVI színes ofszet reprodukció. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,18
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Gauguin peintures. Introduction de Jean Taralon. Párizs, 1949, Éditions du Chene. 5sztl. oldal + 13 t. színes ofszet reprodukció, 3 db (?) t. hiányzik. Kiadói kissé sérült és kissé foltos papírmappában.
20434.

Gauguin peintures. Introduction de Jean Taralon. Párizs, 1949, Éditions du Chene. 5sztl. oldal + 13 t. színes ofszet reprodukció, 3 db (?) t. hiányzik. Kiadói kissé sérült és kissé foltos papírmappában.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,65
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Fábián László: A transzavantgard transzavantgárdja. Szilárdi Béla művészetéről. Bp., 2007, Orpheusz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.  A művész, Szilárdi Béla (1940-) festő-, grafikus- és fotóművész által dedikált példány.
20435.

Fábián László: A transzavantgard transzavantgárdja. Szilárdi Béla művészetéről. Bp., 2007, Orpheusz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. A művész, Szilárdi Béla (1940-) festő-, grafikus- és fotóművész által dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Kapornaky Gyula 3 műve, valamint 2 könyv benne Kapornkay Gyula verseivel:   Süssön a nap. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés.;   Szerelmes dal a szülőföldről. Tájleiró versek az Őrségről. Szombathely, 1996., Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés.;   Ének az Őrségről. Szombathely, 1984., Vas m. Tanácsa V.B. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Benne cikkekkel, gépelt irattal, Kapornaky Gyulával. Őrségi Vásár 1984-es prospektusával.;   Ez történt. Vasi írók antológiája. Szerk.: Palkó István. Szombathely, 1961., Vas M. Tanácsa VB Művelődésügyi Osztály. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1500 példányban. Benne Kapornaky Gyula 2 versével. ;  Honnan tudhatnátok. Versantológia. Szerk.: Barcs János. Kesztyűs Ferenc illusztrációival. hn., 1994., NépAkarat Párt. Kiadói papírkötés. Benne Kapornaky Gyula verseivel is. Valamint benne Kapornaky Gyula 3 nyomtatott, és 1 gépelt versével, rajta a szerző sajátkezű aláírásaival, 2 borítékban.   A könyvek a szerző, Kapornaky Gyula (1914-2001) költő, író, az Őrség költőjének dedikációjával, ebből 4 köteten Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére szóló dedikációkkal.
20436.

Kapornaky Gyula 3 műve, valamint 2 könyv benne Kapornkay Gyula verseivel: Süssön a nap. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés.; Szerelmes dal a szülőföldről. Tájleiró versek az Őrségről. Szombathely, 1996., Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés.; Ének az Őrségről. Szombathely, 1984., Vas m. Tanácsa V.B. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Benne cikkekkel, gépelt irattal, Kapornaky Gyulával. Őrségi Vásár 1984-es prospektusával.; Ez történt. Vasi írók antológiája. Szerk.: Palkó István. Szombathely, 1961., Vas M. Tanácsa VB Művelődésügyi Osztály. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1500 példányban. Benne Kapornaky Gyula 2 versével. ; Honnan tudhatnátok. Versantológia. Szerk.: Barcs János. Kesztyűs Ferenc illusztrációival. hn., 1994., NépAkarat Párt. Kiadói papírkötés. Benne Kapornaky Gyula verseivel is. Valamint benne Kapornaky Gyula 3 nyomtatott, és 1 gépelt versével, rajta a szerző sajátkezű aláírásaival, 2 borítékban. A könyvek a szerző, Kapornaky Gyula (1914-2001) költő, író, az Őrség költőjének dedikációjával, ebből 4 köteten Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére szóló dedikációkkal.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
1
S. Nagy Katalin: Paul Hargittai. Ford.: Bánfalvi Mária. Arthis-sorozat 3. Bp., 1995., Arthis. Kiadói kartonált papírkötés.   A művész, Paul Hargittai (1923-) ALÁÍRT példány.
20437.

S. Nagy Katalin: Paul Hargittai. Ford.: Bánfalvi Mária. Arthis-sorozat 3. Bp., 1995., Arthis. Kiadói kartonált papírkötés. A művész, Paul Hargittai (1923-) ALÁÍRT példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,18
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Szücs György-Zwickl András: Jándi Dávid. Nagybánya könyvek 4. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, Jándi Dávid műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
20438.

Szücs György-Zwickl András: Jándi Dávid. Nagybánya könyvek 4. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, Jándi Dávid műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,90
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20439.

Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,84
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment