1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
A Szépművészeti Múzeum kincsei. Összeáll.: H. Takács Marianne. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi névbejegyzéssel.