4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Alfred Neumann - Franz Staeble: Das Photographische Objektiv. Photographischer Bücherschatz Bd. VIII. Mit 46 Textfiguren, 10 Aufhnahmen und 11 Tabelen. leipzig, 1909, Ed. Liesegamgs Verlag M. Eger, 152 p. Német nyelven. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval. Ritka!