3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Farkas Zoltán: Csók István. (DEDIKÁLT). Magyar Mesterek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel, Csók István munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.