12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Gorka. Gorka Géza életműve Chovanecz Balázs gyűjteményében. Szerk.: Szabó Lilla és Rieder Gábor. Bp., 2020., Kieselbach Galéria - Antikvárium.hu. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.